Oczyszczacz powietrza z dymu tytoniowego Seria 120. - Oczyszczenie i filtracja powietrza ECOTECH Sp. z o.o.

Przejdź do treści

Komercyjny oczyszczacz powietrza TRION model Seria 120

+ powiększenie

Opis


Trion Seria 120 - komercyjny oczyszczacz powietrza został zaprojektowany specjalnie do pokojów i pomieszczeń w celu stworzenia maksymalnie komfortowych warunków dla ludzi, ich pracy i odpoczynku, a w szczególności do: biur, hotelów, sal konferencyjnych, biur komputerowych, pubów, restauracji, kawiarń, kabin dla palących, zakładów opieki zdrowotnej, poczekalń i tp.

Dzięki kompaktowym wymiarom pasuje do standardowego modułu sufitu podwieszanego o wymiarach 600 x 1200 mm. Występ z sufitu wynosi 42mm, reszta 200 mm całkowicie ukryta pod sufitem.
pod sufitem.
Oczyszczacz powietrza tak że służy do dezynfekcji powietrza w pomieszczeniach medycznych i jest najlepszym sposobem na walkę z zagrażającymi zdrowiu bakteriami i wirusami. On nasyca powietrze ozonem, który hamuje i blokuje szkodliwe mikroorganizmy, pomagając chorym szybciej wyzdrowieć.

Specyfikacja

Objętość oczyszczania powietrza 680 – 1020 – 1360 m3/godz.

Skutecznie oczyszcza 95% wszystkich wiadomych zanieczyszczeń.
Model posiada jeden filtr wstępny i jeden podstawowy filtr elektrostatyczny.
Zalecana objętość pomieszczenia od 136 m3 do 272 m3
Pobór mocy elektrycznej do 260 W, przewód sterujący,
trzy prędkości, serwisowa lampa LED,
Rozmiar 1144х572х242 mm, poziom hałasu 41-58-65 dBa, waga 36 kg
Kolor - kości słoniowej

Zasada działania

W modelu została zastosowana zasada elektrostatystyki. Oczyszczacz powietrza przepuszcza powietrze przez wstępny filtr z siatki aluminiowej, który zatrzymuje duże cząsteczki pyłów i kurzu. Pozostałe zanieczyszczenia pochłania główny moduł elektrostatyczny Forever Filter®, gdzie powstaje silne pole elektryczne. W sekcjach jonizatora filtra cząstki otrzymują ładunek elektryczny. Naładowane cząstki pyłu poruszają się w kierunku sekcji kolektora filtra, który składa się z wielu płytek równoległych. Płytki te przyciągają i zbierają cząstki o rozmiarze do 0,01 mikrona. Wtedy wychodzące powietrze jest czyste, świeże i przyjemne do oddychania.

Możliwości


Stosowane są do zbierania i pochłaniania różnego rodzaju zanieczyszczeń w atmosferze, kurzu, alergenów, sierści zwierząt domowych, dymu tytoniowego, aerozoli, bakterii, wirusów, w tym wirusów grypy „świńskiej” , „ptasiej” i tp. Szczegóły>>>

Model posiada wejście dla wlotu powietrza z zewnątrz, diameter której wynosi 150 mm.
Jeśli to wejście jest otwarte, wentylator pochłaniania do 20% powietrze, które pochłania z zewnątrz, przepuszcza przez siebie, powodując mieszanie powietrza w pomieszczeniu.

Zalety

- Stały moduł elektrostatyczny Forever Filter® nie ma potrzeby jego wymiany, ograniczenie dodatkowych wydatków.

- Idealny model, która jest zastosowana w pubach, barach, restauracjach do usunięcia dymu tytoniowego.
- Skuteczność oczyszczania powietrza do 99% dla cząstek do 0,01 mikron.
- Łatwość w obsłudze i oczyszczeniu filtra - wystarczy po prostu opłukać pod bieżącą wodą, równomierne suszenie i ustawienie z powrotem.
- Przy usuwaniu dymu tytoniowego należy zamoczyć w wodzie z płynem.

Gwarancja

3 lata światowej gwarancji

Copyright © 2014 - 2023, ECOTECH Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Tel. +48 606 116 900
Wróć do spisu treści