Systemy oczyszczania powietrza i filtry do oczyszczania powietrza firmy TRION. - Oczyszczenie i filtracja powietrza ECOTECH Sp. z o.o.

Przejdź do treści

Wszystkie modele firmy TRION

Firma TRION jako producent profesjonalnego sprzętu dla skutecznego oczyszczania powietrza, działa na rynku światowym od 1947 roku.
Główną specjalizacją firmy jest: systemy oczyszczania powietrza i filtry do oczyszczania powietrza. Wszystkie produkty są podzielone na trzy kategorie: filtry komercyjne, filtry przemysłowe, filtry HEPA i filtry Ulpia oraz nowy segment produkcji – kabiny dla palących, które są oparte na wykorzystaniu filtru powietrza.
Filtry komercyjne wykorzystywane są głównie dla zainstalowania w mieszkaniach, koteżach, przedszkolach, biurach, restauracjach, hotelach, centrach handlowych, klubach, aptekach, szpitalach, salonach urody, szkołach itp...
Wszystkie modele są przeznaczone do oczyszczania powietrza z zanieczyszczeń atmosfernych, a w szczególności z tytoniu, dymów, zapachów, bakterii i wirusów.
Duże filtry przemysłowe są montowane w fabrykach, w zakładach przemysłowych, w warsztatach itp. Modele tego typu są używane do oczyszczania powietrza z dymu  spawalniczego, mgły olejowej, wpływu aerozolu, z dymu  ciężkiego, z różnego rodzaju pyłów przemysłowych.

Dowiedz się więcej o wszystkich modelach filtrów firmy TRION

Copyright © 2014 - 2023, ECOTECH Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Tel. +48 606 116 900
Wróć do spisu treści