Oczyszczacz jonizator powietrza z dymu tytoniowego Seria 60. - Oczyszczenie i filtracja powietrza ECOTECH Sp. z o.o.

Przejdź do treści

Komercyjny oczyszczacz powietrza TRION model Seria 60

+ powiększenie
Opis

Trion Seria 60 - komercyjny oczyszczacz powietrza został zaprojektowany specjalnie do pokoi i pomieszczeń, gdzie pracują i odpoczywają ludzie, a w szczególności do biur, hoteli, sal konferencyjnych, sal komputerowych, pubów, restauracji, kawiarni, kabin dla palących, zakładów opiekuńczo-leczniczych, poczekalni i tp.
Dzięki kompaktowym wymiarom pasuje do standardowego modułu sufitu podwieszanego o wymiarach 600 x 600 mm i grubości 200 mm co umożliwia ukrycie modułu pod sufitem.
Oczyszczacz powietrza takiej serii montuje się w pubach, barach, restauracjach, palarniach celem efektywnego oczyszczania powietrza z dymu tytoniowego. Także ten oczyszczacz powietrza jest szeroko wykorzystywany we wszystkich jednostkach medycznych i farmaceutycznych w związku z tym, że skutecznie usuwa bakterie i wirusy. Oczyszczacz powietrza ma funkcję jonizacji i nasycenia powietrza ozonem, który hamuje lub w ogóle uniemożliwia wzrost szkodliwych mikroorganizmów. Dlatego oczyszczacz powietrza TRION montuje się w szpitalach i innych instytucjach medycznych aby pomóc chorym szybciej wyzdrowieć.

Specyfikacja

Objętość oczyszczania powietrza 340 – 510 – 680 m3/godz.

Skutecznie oczyszcza 95% wszystkich wiadomych zanieczyszczeń.
Model posiada jeden filtr wstępny i jeden podstawowy filtr elektrostatyczny.
Zalecana objętość pomieszczenia od 68 m3 do 136 m3
Pobór mocy elektrycznej do 130 W, przewód sterujący,
trzy prędkości, serwisowa lampa LED,
Wymiary 572х572х242 mm, poziom hałasu 38-55-62 dB, waga 19 kg
Kolor - kości słoniowej

Zasada działania

W modelu została zastosowana zasada elektrostatystyki. Oczyszczacz powietrza przepuszcza powietrze przez wstępny filtr z siatki aluminiowej, który zatrzymuje duże cząsteczki pyłów i kurzu. Pozostałe zanieczyszczenia pochłania główny moduł elektrostatyczny Forever Filter®, gdzie powstaje silne pole elektryczne. W sekcjach jonizatora filtra cząstki otrzymują ładunek elektryczny. Naładowane cząstki pyłu poruszają się w kierunku sekcji kolektora  filtra, który składa się z wielu płytek równoległych. Płytki te przyciągają i zbierają cząstki o rozmiarze do 0,01 mikrona. Wtedy wychodzące powietrze jest czyste, świeże i przyjemne do oddychania.

Możliwości


Stosowane są do zbierania i pochłaniania różnego rodzaju zanieczyszczeń w atmosferze, kurzu, alergenów, sierści zwierząt domowych, dymu tytoniowego, aerozoli, bakterii, wirusów, w tym wirusów grypy „świńskiej” , „ptasiej” i tp. Szczegóły>>>

Model posiada otwór dla wlotu świeżego powietrza z zewnątrz o średnicy 150 mm.
Jeśli ten otwór jest otwarty, wentylator zasysa do 20% świeżego powietrza  z zewnątrz, przepuszcza przez siebie mieszając z powietrzem z pomieszczenia.

Zalety

- Stały moduł elektrostatyczny Forever Filter® nie ma potrzeby jego wymiany, ograniczenie dodatkowych wydatków.

- Idealny model, która jest zastosowana w pubach, barach, restauracjach do usunięcia dymu tytoniowego.
- Skuteczność oczyszczania powietrza do 99% dla cząstek do 0,01 mikron.
- Łatwość w obsłudze i oczyszczeniu filtra - wystarczy po prostu opłukać pod bieżącą wodą, równomierne suszenie i ustawienie z powrotem.
- Przy usuwaniu dymu tytoniowego należy zamoczyć w wodzie z płynem.

Gwarancja

3 lata światowej gwarancji

Copyright © 2014 - 2023, ECOTECH Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Tel. +48 606 116 900
Wróć do spisu treści